0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
מחזיק כרטיסי ביקור של פאדייק, מארז כרטיס ביקור נירוסטה מקצועי לגברים ונשים, מארז כרטיס ביקור של כיס RFID, סגנון אבזם סגור.

מחזיק כרטיסי ביקור של פאדייק, מארז כרטיס ביקור נירוסטה מקצועי לגברים ונשים, מארז כרטיס ביקור של כיס RFID, סגנון אבזם סגור.

ILS 5.99
Това זה נגיש

כמות סחורה

ענה על צרכים יומיומיים : מחזיק מארז כרטיסי אשראי זה לא רק יכול להחזיק כרטיסי ביקור, אלא גם כרטיסי אשראי, תעודות זהות, רישיונות נהיגה, כרטיסי מתנה וכו ', אפילו כמות קטנה של מזומנים מקופלים, שיענו על הצרכים היומיומיים שלך ארנק כרטיס הביקור הדק עם הביצוע המעודן הוא אלגנטי מעבר להשוואה, יתאים לאירועים שונים ויסייע להראות את המקצוע שלך ואישיות. ארנק כרטיס הביקור הדק עם הביצוע המעודן הוא אלגנטי מעבר להשוואה, יתאים לאירועים שונים ויסייע להראות את המקצוע שלך ואישיות. הראה אהבה וטיפול ללא חשש : ארנק מחזיק כרטיסי ביקור רזה יהיה מתנה טובה עבור יקיריכם. והרירית הפנימית העמידה בפני שריטות תגרום לארנק הכרטיס להגן היטב את הכרטיסים שלך. מנחים מצליחים : כרטיס ביקור הוא אחד מהן הרושם הראשוני החשוב ביותר שאתה משאיר לאנשים אחרים בעסקים. והרירית הפנימית העמידה בפני שריטות תגרום לארנק הכרטיס להגן היטב את הכרטיסים שלך. הצג מקצועי : מרקם מתכת עם מראה עסקי מקצועי מוחלט, מקרה כרטיסי ביקור זה יעזור לך להשאיר רושם מקצועי ואלגנטי ללקוח שלך. מחזיקי כרטיסי הביקור המתכת שלנו יחזיקו כ -20 כרטיסי ביקור (תלוי בעובי כרטיס הביקור שלך), כל עיצוב הנירוסטה יגן על כרטיסי הביקור שלך מפני השמדה.מנחים מצליחים : כרטיס ביקור הוא אחד הרושמים הראשונים החשובים ביותר שאתה משאיר לאנשים אחרים בעסקים. מחזיקי כרטיסי הביקור המתכת שלנו יחזיקו כ -20 כרטיסי ביקור (תלוי בעובי כרטיס הביקור שלך), כל עיצוב הנירוסטה יגן על כרטיסי הביקור שלך מפני השמדה. הראה אהבה וטיפול ללא חשש : ארנק מחזיק כרטיסי ביקור רזה יהיה מתנה טובה עבור יקיריכם.3 בעובי לא יוסיף תפיסה נוספת לכיסים או לתיקים שלך. ערך לכסף : תיבת כרטיסי ביקור זו עשויה מפלדת אל חלד, ללא חלודה או עיוות, וקלה לניקוי, לגרום למחזיק בכרטיס הביקור לחיים ארוכים.3 בעובי לא יוסיפו בתפזורת נוספת לכיסים או לתיקים שלכם.3 "H, הגודל לא רק יתאים לתיקים שלך, אלא גם יתאים לכיסים שלך.

המאפיינים הבסיסיים

תוספות למוצר